1 day ago

Drodzy skrzacikowi Rodzice!
Odpłatność w sierpniu należy uiścić wyłącznie za dzieci uczęszczające do przedszkola. Kwoty należności zostaną przesłane Państwu smsem.
Wszelkie odliczenia za wyżywienie, nadpłaty oraz nieodopłatny zostaną rozliczone we wrześniu po powrocie dzieci do przedszkola.
Rozliczenia dzieci odchodzących oraz zwroty nastąpą do końca sierpnia.
Przypominamy, że od 24.08 Nasza placówka jest zamknięta. Spotykamy się 01.09.
Do zobaczenia.
Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

2 weeks ago

Drodzy Rodzice dzieci nowoprzyjetych!
Zgodnie z informacją telefoniczną zapraszamy na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się w przyszłym tygodniu w przedszkolnym ogrodzie o godzinie 15.
Grupa śpiąca: poniedziałek i środa (20 i 22 lipca).
Grupa nie śpiąca: wtorek i czwartek (21 i 23 lipca).
Ze względów bezpieczeństwa prosimy o przybycie dzieci z jednym rodzicem (opiekunem) wejściem od strony parkingu.
Przypominamy o dezyfekcji rąk i maseczkach.
Życzymy miłej zabawy i do zobaczenia! 😉

3 weeks ago

Drodzy skrzacikowi Rodzice nowoprzyjętych dzieci!
Bardzo prosimy o uważne obserwowanie naszego fp na FB. Zaczynam zajęcia adaptacyjne. O terminach oraz wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco.

3 weeks ago

Drodzy skrzacikowi Rodzice!
Odpłatność za przedszkole w lipcu dla dzieci, które nie uczęszczają wynosi 100 zł (prosimy o wpłaty na konto). Rodzice dzieci, które uczęszczają otrzymają sms-y z rozliczeniem.

Korzystając z okazji życzymy Wszystkim udanych, bezpiecznych, słonecznych i radosnych wakacji.
Do zobaczenia!

Drodzy skrzacikowi Rodzice!
Informujemy, że w związku z okresem urlopowym w lipcu i sierpniu Nasze przedszkole będzie czynne dla Skrzatów w godzinach 7:00-16:00.

1 month ago
🔥Wojtuś - ponad 9 milionów złotych za maleńkie życie❗️Uratujmy go przed SMA!

Mamy bardzo dużo pieniędzy do zebrania i bardzo mało czasu, żeby powstrzymać SMA. Proszę, pomóż ratować mojego synka… Wojtuś potrzebuje leku za ponad 9 milionów złotych! Od czego tutaj zacząć? Od opisania czym jest potwór kryjący się pod trzema literami - SMA, który zaatakował n...

1 month ago

Dziękujemy za nominację Przedszkole Niepubliczne Bajka. Przyłączam się do akcji #GaszynChallenge, wplacam 10 zł na konto www.siepomaga.pl/Wojtuś i nominujemy Przedszkole Niepubliczne Promyczek.
Ćwiczymy i POMAGAMY!

SZANOWNI RODZICE,
INFORMUJEMY, ŻE 25 CZERWCA TJ. CZWARTEK SEKRETARIAT BĘDZIE CZYNNY OD 7 DO 17
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW W CELU:
• WNIESIENIA OPŁATY ZA KSIĄŻKI NA PRZYSZŁY ROK SZKOLNY 2020/21 - OPŁATY BĘDZIEMY PRZYJMOWAĆ WYŁĄCZNIE ODLICZONĄ GOTÓWKĄ
• ZAWARCIA UMOWY NA PRZYSZŁY ROK SZKOLNY 2020/21 (związane jest to z wytycznymi Ministerstwa Edukacji
w związku z ograniczeniem liczby dzieci w grupach)
CENY KSIĄŻEK:
• grupa 1 i 5 + dzieci, które zostają z gr. 8 - " Planeta dzieci " - 6 latki, wyd. WSiP,
- cena - 130 zł
• grupa 2 - " Planeta dzieci " - 4 latki, wyd. WSiP - cena - 100 zł
• GRUPA 3 - " Planeta dzieci " - 4 latki, wyd. WSiP - cena - 60 zł
• grupa 4 i 6 - " Planeta dzieci " - 5 latki, wyd. WSiP - cena - 140 zł

Książki ... See more

Drodzy skrzacikowi Rodzice!
Informujemy, że Nasze przedszkole w okresie wakacyjnym będzie czynne przez cały lipiec i sierpień z wyłączeniem ostatniego tygodnia tj. od 24.08 do 31.08- w tym czasie przedszkole będzie zamknięte. Przeprowadzone będą niezbędne pracę remontowe, gruntowne sprzątanie oraz ozonowanie i dezynfekcja placówki tak, abyśmy na 01.09 było w pełni przygotowani do pracy.

2 months ago

Drodzy skrzacikowi Rodzice!
Informujemy, że zostały do Państwa wysłane sms-y z rozliczeniem odpłatności za czerwiec .
Czesne jest nadal obniżone i wynosi 200 zl.
Dla osób, które zdeklarowały u wychowawców chęć uczęszczania do przedszkola w czerwcu, do tej kwoty została doliczona opłata za wyżywienie tak jak do tej pory "z góry"- 20 dni x 9 zł. Utrzymano zniżkę czesnego 50 zł dla rodzeństw.
Z uwagi na to, że nie byliśmy w stanie w maju określić, które dzieci będą uczęszczały do przedszkola, wyjątkowo w minionym miesiącu nie naliczono opłaty za wyżywienie "z góry". W zwiazku z tym do odpłatności czerwcowej osobom, które "fizycznie" uczęszczały w maju doliczono opłatę za wyżywienie za faktyczne dni obecności x 9 zł.
Osoby, których ... See more

« 1 of 40 »