1 month ago

Drodzy Nauczyciele oraz wszyscy Pracownicy Skrzacika!
Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto Wszystkich pracowników oświaty, którzy mają tak niedoceniany dziś wkład w kształtowanie, wychowywanie oraz edukację kolejnych pokoleń.
Z tej wyjątkowej okazji pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia- radości z wykonywanej przez Was pracy- pasji, kreatywności, życzliwości płynącej od otaczających Was ludzi, pogody ducha, uśmiechu na twarzy, nerwów ze stali i "grzecznych" skrzacików.
Pamiętajcie- akurat Wy macie to szczęście, że wykonywana przez Was praca, a właściwie wiek Waszych podopiecznych gwarantuje Wam "nieskończoną" młodość 😉.
Dyrektor Przedszkola Skrzat Magdalena Redlińska
Oraz
Dyrektor Przedszkola Skrzat
Agnieszka Figiel- ... See more

2 months ago

W imieniu Tymka wszystkim "pomagaczom" z całego serca DZIEKUJEMY!
Jesteście wielcy! Zawsze możemy na Was liczyć.

2 months ago

Niesamowici skrzacikowi Rodzice, Pracownicy i Przyjaciele!!!
Zaczynaliśmy dziś rano z kwotą 43 tyś, a mamy w ciągu zaledwie kilku godzin 63 tyś. Brakuje już tylko 2800 zł. Jesteście wielcy i macie złote serca!
DZIEKUJEMY! ❤❤❤

2 months ago
Za wcześnie na śmierć❗️Nowotwór znowu zaatakował Tymka! Mamy czas do końca września!

Kochani skrzacikowi Rodzice!
Tymek Jedliński to nasz absolwent. Personel Skrzata doskonale go pamięta. Dziecko- "żywe srebro". Mama Tymka pracuje również w przedszkolu, choć od wielu miesięcy szpital jest jej drugim domem. Sprawa jest bardzo poważna. Zwracamy się do Was- skrzacikowi Rodzice z gorącą prośbą o wsparcie.
Razem możemy pomóc 🤞

Uwaga – sytuacja jest dramatyczna! Leczenie musi rozpocząć się w przyszym tygodniu! Mamy zatem 7 dni, by ocalić życie Tymka! Chopiec, którego widzicie na zdjęciu, walczy o życie! Mamy tylko kilka dni, by zebrać całą kwotę! Potrzebna jest pełna mobilizacja, bez której przyjdzie śmier...

ZEBRANIE RADY RODZICÓW
Zapraszamy Nasze grupowe dwójki na zebranie RR w czwartek 17 września g.17.
Do zobaczenia!

Uwaga zebrania!
Przypominamy Rodzicom "maluszków" o zbliżających się zebraniach.
15 września g.17 gr 3
16 września g.17 gr 2
Do zobaczenia.

2 months ago

Drodzy skrzacikowi Rodzice zamieszkujący wraz z dziećmi gminy inne niż Bydgoszcz!
Zwracamy się z prośbą o przyjście do sekretariatu przedszkola (najlepiej najpóźniej do piątku) i wypełnienie oświadczeń o adresie zamieszkania. Sprawa pilna!
Gdyby ktoś był przed godziną 7:00 druki zostawione są również przy Telvoxie.
Dziękujemy.

« 1 of 41 »