1 day ago

Drodzy skrzacikowi Rodzice nowoprzyjętych dzieci!
Bardzo prosimy o uważne obserwowanie naszego fp na FB. Zaczynam zajęcia adaptacyjne. O terminach oraz wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco.

1 day ago

Drodzy skrzacikowi Rodzice!
Odpłatność za przedszkole w lipcu dla dzieci, które nie uczęszczają wynosi 100 zł (prosimy o wpłaty na konto). Rodzice dzieci, które uczęszczają otrzymają sms-y z rozliczeniem.

Korzystając z okazji życzymy Wszystkim udanych, bezpiecznych, słonecznych i radosnych wakacji.
Do zobaczenia!

1 week ago

Drodzy skrzacikowi Rodzice!
Informujemy, że w związku z okresem urlopowym w lipcu i sierpniu Nasze przedszkole będzie czynne dla Skrzatów w godzinach 7:00-16:00.

2 weeks ago
🔥Wojtuś - ponad 9 milionów złotych za maleńkie życie❗️Uratujmy go przed SMA!

Mamy bardzo dużo pieniędzy do zebrania i bardzo mało czasu, żeby powstrzymać SMA. Proszę, pomóż ratować mojego synka… Wojtuś potrzebuje leku za ponad 9 milionów złotych! Od czego tutaj zacząć? Od opisania czym jest potwór kryjący się pod trzema literami - SMA, który zaatakował n...

2 weeks ago

Dziękujemy za nominację Przedszkole Niepubliczne Bajka. Przyłączam się do akcji #GaszynChallenge, wplacam 10 zł na konto www.siepomaga.pl/Wojtuś i nominujemy Przedszkole Niepubliczne Promyczek.
Ćwiczymy i POMAGAMY!

3 weeks ago

SZANOWNI RODZICE,
INFORMUJEMY, ŻE 25 CZERWCA TJ. CZWARTEK SEKRETARIAT BĘDZIE CZYNNY OD 7 DO 17
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW W CELU:
• WNIESIENIA OPŁATY ZA KSIĄŻKI NA PRZYSZŁY ROK SZKOLNY 2020/21 - OPŁATY BĘDZIEMY PRZYJMOWAĆ WYŁĄCZNIE ODLICZONĄ GOTÓWKĄ
• ZAWARCIA UMOWY NA PRZYSZŁY ROK SZKOLNY 2020/21 (związane jest to z wytycznymi Ministerstwa Edukacji
w związku z ograniczeniem liczby dzieci w grupach)
CENY KSIĄŻEK:
• grupa 1 i 5 + dzieci, które zostają z gr. 8 - " Planeta dzieci " - 6 latki, wyd. WSiP,
- cena - 130 zł
• grupa 2 - " Planeta dzieci " - 4 latki, wyd. WSiP - cena - 100 zł
• GRUPA 3 - " Planeta dzieci " - 4 latki, wyd. WSiP - cena - 60 zł
• grupa 4 i 6 - " Planeta dzieci " - 5 latki, wyd. WSiP - cena - 140 zł

Książki ... See more

Drodzy skrzacikowi Rodzice!
Informujemy, że Nasze przedszkole w okresie wakacyjnym będzie czynne przez cały lipiec i sierpień z wyłączeniem ostatniego tygodnia tj. od 24.08 do 31.08- w tym czasie przedszkole będzie zamknięte. Przeprowadzone będą niezbędne pracę remontowe, gruntowne sprzątanie oraz ozonowanie i dezynfekcja placówki tak, abyśmy na 01.09 było w pełni przygotowani do pracy.

Drodzy skrzacikowi Rodzice!
Informujemy, że zostały do Państwa wysłane sms-y z rozliczeniem odpłatności za czerwiec .
Czesne jest nadal obniżone i wynosi 200 zl.
Dla osób, które zdeklarowały u wychowawców chęć uczęszczania do przedszkola w czerwcu, do tej kwoty została doliczona opłata za wyżywienie tak jak do tej pory "z góry"- 20 dni x 9 zł. Utrzymano zniżkę czesnego 50 zł dla rodzeństw.
Z uwagi na to, że nie byliśmy w stanie w maju określić, które dzieci będą uczęszczały do przedszkola, wyjątkowo w minionym miesiącu nie naliczono opłaty za wyżywienie "z góry". W zwiazku z tym do odpłatności czerwcowej osobom, które "fizycznie" uczęszczały w maju doliczono opłatę za wyżywienie za faktyczne dni obecności x 9 zł.
Osoby, których ... See more

Wszystkim Naszym Skrzacikom życzymy najpiękniejszego