Wszystkim Naszym Skrzacikom życzymy najpiękniejszego
Dnia Dziecka

🥰❤🥰❤

2 months ago

Wszystkim Naszym Skrzacikowym Mamom z okazji ich dzisiejszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia.
Wszystkie Skrzaty ❤❤❤

Szanowni Rodzice,
Niektórzy z Was zdecydowali o powrocie swojego dziecka/ swoich dzieci do przedszkola. Po tak długiej nieobecności w „Skrzacie”, wymuszonej niespodziewaną dla wszystkich nas izolacją, dzieciom mogą towarzyszyć różnorakie emocje. U niektórych z nich będzie można zaobserwować radość z powodu powrotu i spotkania się ze swoimi rówieśnikami oraz pracownikami przedszkola, u innych smutek, bo przecież tyyyyyle czasu były z Wami w domu, miały Was ciągle na oku i Wy stanowiliście dla nich cały świat. Dzieci mogą odczuwać również lęk, być może wzmożony, czeka je bowiem wiele zmian. Nie zapominam również o Was, drodzy Rodzice! Sama jestem mamą i doskonale wiem jak niełatwo jest czasem zapanować nad emocjami w trudnych sytuacjach. Ze swojej ... See more

2 months ago

Drodzy skrzacikowi Rodzice i Nasze Skrzaty!
Jak już wcześniej informowaliśmy 11.05.2020 wznawiamy działanie Naszego Przedszkola.
Dziś była w Bydgoszczy zorganizowana konferencja prasowa z udziałem Prezydenta Rafała Bruskiego. Jak się dowiedzieliśmy poszczególne placówki będę kolejno otwierane (oczywiście po spełnieniu wszystkich wymogów i zaleceń). Najszybciej ruszą przedszkola, następnie żłobki, a na końcu szkoły.
Z opieki w pierwszej kolejności mogą wyłącznie korzystać dzieci Rodziców z wymienionych przez Premiera grup uprzywilejowanych, następnie te dzieci, których Rodzice nie mogą pogodzić opieki z pracą zawodową.

2 months ago

Drodzy skrzacikowi Rodzice i Nasze Skrzaty!
Dziś była w Bydgoszczy zorganizowana konferencja prasowa z udziałem Prezydenta R. Bruskiego. Jak się dowiedzieliśmy poszczególne placówki będę kolejno otwierane (oczywiście po spełnieniu wszystkich wymogów i zaleceń). Najszybciej ruszą przedszkola, następnie żłobki, a na końcu szkoły.
Przedszkole będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00. Ze względu na ograniczoną liczebność dzieci w ... See more

3 months ago

Drodzy skrzacikowi Rodzice!
Informujemy, że Nasze przedszkole wznawia działalność z dniem 11.05. 2020.
Ze względów organizacyjnych zmienione zostały godziny otwarcia. Placówka będzie czynna od 7:00 do 16:00.
Przypominamy, że zgodnie z zaleceniami pierwszeństwo skorzystania z opieki mają dzieci Rodziców pracujących w służbach medycznych, mundurowych, handlowców oraz tych, którzy ściśle związani są z pracą na rzecz walki z COVID 19. Dzieci będzie można przyprowadzać wyłącznie do godziny 8:30, a odbierać od 13:30.
Prosimy o wlaściwe emocjonalne przygotowanie dzieci do zaistniałej sytuacji. Rodzicom nie będzie wolno wejść na teren przedszkola. Przekazanie dzieci obsłudze przedszkola będzie następowało w przedsionku po wcześniejszym zamierzeniu ... See more

3 months ago

Drodzy skrzacikowi Rodzice!
Informujemy, że Nasze przedszkole wznawia działalność z dniem 11.05. 2020.

« 2 of 40 »