4 months ago

Drodzy skrzacikowi Rodzice!
Od jutra w celu usprawnienia procesu przyprowadzania i odbierania Naszych Skrzacików uruchamiamy dla Państwa 2 wejścia do przedszkola. Pierwsze (główne wejście do budynku) dla "maluszków" oraz grupy 7 (dawna 5). Drugie wejście od strony ogrodu (pojedyncza bramka po prawej stronie bramy ewakuacyjnej) dla pozostałych grup.
Bardzo prosimy Państwa o cierpliwość i zrozumienie sytuacji. Nie jesteśmy w stanie zwiększyć zatrudnienia do samego procesu przyprowadzania oraz odbioru dzieci. Staramy się maksymalnie zabezpieczyć kadrowo ranki oraz popołudnia, ale z uwagi na 2 grupy nowych dzieci i ich Rodziców oraz niezbędne legitymowanie osób odbierających (dopóki się wzajemnie nie poznamy) niestety wydłuża to cały proces.
Z czasem, w miarę ... See more

4 months ago

Drodzy skrzacikowi Rodzice!
Już jutro spotkamy się ponownie w progach Naszego drugiego domu- przedszkola. Niektórzy z Was zdecydowali, że Wasze Skrzaty uczęszczały już do niego w czasie wakacji. Niektórzy mając nadal wiele obaw postanowili pozostawić je w domach.
Wszyscy staramy się, żeby sytuacja związana z pandemią miała jak najmniejszy wpływ przede wszystkim na Nasze dzieci. Oczywiście nie jesteśmy w stanie pominąć ministerialnych wytycznych. W związku z tym zwracany się do Państwa z prośbą o maksimum możliwej współpracy, życzliwości, zrozumienia i cierpliwości w najbliższych dniach. Na pewno trzeba będzie zarezerwować sobie trochę więcej czasu na odprowadzenie oraz odbiór Państwa dzieci .
Zasady obowiązujące od 01.09.2020 w Naszym Przedszkolu. ... See more

5 months ago

Drodzy skrzacikowi Rodzice!
Odpłatność w sierpniu należy uiścić wyłącznie za dzieci uczęszczające do przedszkola. Kwoty należności zostaną przesłane Państwu smsem.
Wszelkie odliczenia za wyżywienie, nadpłaty oraz nieodopłatny zostaną rozliczone we wrześniu po powrocie dzieci do przedszkola.
Rozliczenia dzieci odchodzących oraz zwroty nastąpą do końca sierpnia.
Przypominamy, że od 24.08 Nasza placówka jest zamknięta. Spotykamy się 01.09.
Do zobaczenia.
Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

6 months ago

Drodzy Rodzice dzieci nowoprzyjetych!
Zgodnie z informacją telefoniczną zapraszamy na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się w przyszłym tygodniu w przedszkolnym ogrodzie o godzinie 15.
Grupa śpiąca: poniedziałek i środa (20 i 22 lipca).
Grupa nie śpiąca: wtorek i czwartek (21 i 23 lipca).
Ze względów bezpieczeństwa prosimy o przybycie dzieci z jednym rodzicem (opiekunem) wejściem od strony parkingu.
Przypominamy o dezyfekcji rąk i maseczkach.
Życzymy miłej zabawy i do zobaczenia! 😉

6 months ago

Drodzy skrzacikowi Rodzice nowoprzyjętych dzieci!
Bardzo prosimy o uważne obserwowanie naszego fp na FB. Zaczynam zajęcia adaptacyjne. O terminach oraz wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Drodzy skrzacikowi Rodzice!
Odpłatność za przedszkole w lipcu dla dzieci, które nie uczęszczają wynosi 100 zł (prosimy o wpłaty na konto). Rodzice dzieci, które uczęszczają otrzymają sms-y z rozliczeniem.

Korzystając z okazji życzymy Wszystkim udanych, bezpiecznych, słonecznych i radosnych wakacji.
Do zobaczenia!

Drodzy skrzacikowi Rodzice!
Informujemy, że w związku z okresem urlopowym w lipcu i sierpniu Nasze przedszkole będzie czynne dla Skrzatów w godzinach 7:00-16:00.

7 months ago
🔥Wojtuś - ponad 9 milionów złotych za maleńkie życie❗️Uratujmy go przed SMA!

Mamy bardzo dużo pieniędzy do zebrania i bardzo mało czasu, żeby powstrzymać SMA. Proszę, pomóż ratować mojego synka… Wojtuś potrzebuje leku za ponad 9 milionów złotych! Od czego tutaj zacząć? Od opisania czym jest potwór kryjący się pod trzema literami - SMA, który zaatakował n...

7 months ago

Dziękujemy za nominację Przedszkole Niepubliczne Bajka. Przyłączam się do akcji #GaszynChallenge, wplacam 10 zł na konto www.siepomaga.pl/Wojtuś i nominujemy Przedszkole Niepubliczne Promyczek.
Ćwiczymy i POMAGAMY!

SZANOWNI RODZICE,
INFORMUJEMY, ŻE 25 CZERWCA TJ. CZWARTEK SEKRETARIAT BĘDZIE CZYNNY OD 7 DO 17
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW W CELU:
• WNIESIENIA OPŁATY ZA KSIĄŻKI NA PRZYSZŁY ROK SZKOLNY 2020/21 - OPŁATY BĘDZIEMY PRZYJMOWAĆ WYŁĄCZNIE ODLICZONĄ GOTÓWKĄ
• ZAWARCIA UMOWY NA PRZYSZŁY ROK SZKOLNY 2020/21 (związane jest to z wytycznymi Ministerstwa Edukacji
w związku z ograniczeniem liczby dzieci w grupach)
CENY KSIĄŻEK:
• grupa 1 i 5 + dzieci, które zostają z gr. 8 - " Planeta dzieci " - 6 latki, wyd. WSiP,
- cena - 130 zł
• grupa 2 - " Planeta dzieci " - 4 latki, wyd. WSiP - cena - 100 zł